Niezalogowany
zmień rozmiar:

Technikum Nr 4 w ZSUiP

Adres: Padlewskiego 2
09-402 Płock
pokaż na mapie
Dyrektor: Henryk Cichecki
Strona WWW: http://zsuip.pl/
E-mail: szkola@zsuip.pl
Telefon: 24 365 86 80

Opis oferty:

Informacje ogólne:


Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku to szkoła publiczna z bogatą tradycją i 75-letnią historią. Jest zespołem szkół utworzonym w 2002 roku w wyniku połączenia Zespołu Szkół Odzieżowych nr 8 z Zespołem Szkół Zawodowych nr 6. Obecna nazwa szkoły funkcjonuje od 2006 roku.


 Dlaczego  warto wybrać naszą szkołę? Warto wybrać, ponieważ:

 • gwarantujemy zdobycie ciekawego zawodu dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze nauczycieli i świetnie wyposażonym pracowniom zawodowym.
 • tylko u nas uczniowie mają do dyspozycji własny budżet partycypacyjny, który mogą przeznaczyć na realizację swoich pomysłów.
 • wszyscy uczniowie klas pierwszych objęci są tutoringiem – wychowawczym, dydaktycznym i rówieśniczym (jeśli jeszcze nie wiesz co to znaczy zapraszamy na naszą stronę www.zsuip.pl). Pamiętaj, że u nas zawsze otrzymasz wsparcie i pomoc.
 • panuje tu prawdziwie przyjazna atmosfera oparta na tolerancji i zrozumieniu potrzeb każdego ucznia.
 • wśród płockich szkół tylko nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim programie „Szkoły Aktywne w Społeczności” - wzmacniamy każdą aktywność naszych uczniów.
 • w naszej szkole realizowane są projekty współfinansowane przez Unię Europejską np. „W przyszłość bez obaw II”, które zwiększają konkurencyjność naszych absolwentów na rynku pracy.
 • nasi absolwenci są nie tylko dobrze wykształceni, ale i uzyskują wysokie wyniki na egzaminach zawodowych potwierdzone w rankingach ogólnopolskich. Naszym najważniejszym celem jest dobro ucznia i jego przyszłość - stwarzamy uczniom szansę na odnoszenie sukcesów i przygotowujemy do radzenia sobie na rynku pracy. Wybór naszej szkoły gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia.

ZSUiP jest nowoczesną placówką, w której młodzież kształci się w atrakcyjnych zawodach. Wielu uczniów rozpoczyna swoją karierę zawodową już w trakcie nauki. Zdobywają doświadczenie podczas praktyk zawodowych w płockich firmach. Uczniowie odnoszą sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach zawodowych takich jak: Mistrzostwa Polski Carvingu, Zgotuj Sobie Sukces, Międzynarodowy Konkurs Fryzjerski w Darmstadt. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również koło strzeleckie odnoszące regularne sukcesy w zawodach ogólnopolskich.
Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości oferuje uczniom udział w Programach Unijnych, w których zdobywają dodatkowe umiejętności zwiększające ich konkurencyjność na rynku pracy. Szkoła posiada Certyfikat "Szkoła Przedsiębiorczości". 

Profesjonalizm nauczycieli i innowacyjne metody pracy oraz zaangażowanie uczniów, przynoszą doskonałe rezultaty na egzaminach zawodowych - corocznie średni wynik jest wyższy od średniej wojewódzkiej i krajowej.


ZSUiP jest szkołą bezpieczną i przyjazną dla uczniów i rodziców.
Zachęcamy do wyboru naszej szkoły.


W skład Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości wchodzą:
- Technikum nr 4
- Branżowa Szkoła I stopnia nr 4Więcej informacji na stronie www.zsuip.pl
Punkt naboru ZSUiP tel.: 24 365 86 81


Oferta:


Technikum nr 4:1 tr - technik reklamy
Atrakcyjny zawód, zajęcia realizowane są w specjalistycznych pracowniach. Praktyki zawodowe szkoła organizuje w agencjach reklamowych oraz działach marketingu i promocji różnych instytucji i firm w Płocku. Po ukończeniu szkoły można kontynuować naukę na uczelniach wyższych.

1 tf - technik usług fryzjerskich (z elementami trychologii)
Bardzo popularny zawód. Zajęcia praktyczne odbywają się w dwóch szkolnych, nowoczesnych i w pełni wyposażonych pracowniach fryzjerskich. Praktyki zawodowe szkoła organizuje w renomowanych salonach fryzjerskich w Płocku. Po ukończeniu nauki można otworzyć własny salon fryzjerski lub kontynuować naukę na studiach. Planowane zajęcia z trychologii.

1 tż - technik żywienia i usług gastronomicznych

Kształcenie odbywa się w nowoczesnych specjalistycznych pracowniach w szkole. Uczniowie maja możliwość uczenia się sztuki carvingu oraz uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach. Praktyki szkoła organizuje we współpracy z renomowanymi restauracjami i hotelami w Płocku. Po ukończeniu technikum naukę można kontynuować na uczelniach wyższych. Planowane zajęcia - design i catering.

1 ts - technik spedytor
To bardzo atrakcyjny zawód. Duży wzrost zatrudnienia w ubiegłym roku. Po ukończeniu nauki można pracować w firmach logistycznych, przewozowych, spedycyjnych, hurtowniach oraz agencjach obsługi portów morskich i lotniczych. Po ukończeniu technikum można studiować na uczelniach wyższych - logistyka, ekonomia.


1 tt - technik organizacji turystyki
Kształcenie zawodowe realizowane jest w specjalistycznych pracowniach. Praktyki zawodowe szkoła organizuje w renomowanych biurach podróży, urzędach i instytucjach zajmujących się organizacja i promocją ruchu turystycznego oraz hotelach w Płocku. Absolwenci mogą po ukończeniu szkoły prowadzić własna działalność gospodarczą, pracować na terenie całej Unii Europejskiej lub kontynuować naukę na uczelniach wyższych.


1 tm - technik przemysłu mody
Zajęcia praktyczne realizowane są w świetnie wyposażonych i  nowoczesnych specjalistycznych pracowniach w szkole. Uczniowie odbywają praktyki zawodowe w renomowanych płockich firmach takich jak Salon Sukni Ślubnych "Gaja"  czy Levis Strauss Poland w Płocku. Absolwent tego kierunku projektuje odzież i nadzoruje jej produkcję. Uczniowie biorą udział w konkursach ogólnopolskich, pokazach mody i targach odzieżowych. Po ukończeniu szkoły można kontynuować naukę na uczelniach wyższych.
Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły, otrzymują w sekretariacie skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy, który wydaje zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu. Podczas rekrutacji zasadniczej, powyższe zaświadczenie należy złożyć w sekretariacie szkoły do 18 sierpnia 2020 r.

Zajęcia dodatkowe:

Uczniowie ZSUiP biorą udział w licznych wyjazdach na targi branżowe, np. w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, na których poznają najnowsze technologie. Startują w konkursach zawodowych i sportowych, odnosząc sukcesy na wszystkich szczeblach rywalizacji. Do zawodów przygotowują się na zajęciach dodatkowych.

Koła zainteresowań:

 • SKS - pływanie
 • SKS - piłka siatkowa chłopców
 • SKS - piłka siatkowa dziewcząt
 • SKS - piłka nożna
 • SKS - aerobic
 • Koło strzeleckie
 • Wolontariat
 • Koło teatralne
 • Koło PCK
 • Koło filmowe
 • Koło informatyczne
 • Koło regionalno-patriotyczne  
 • Koło języka polskiego
 • Koło języka angielskiego
 • Koło biologiczne
 • Koło carvingu
 • Koło piekarskieDostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc Próg punktów
1 TF - TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH

Przedmioty punktowane: Język angielski, Język polski, Matematyka,
Jeden przedmiot z najwyższą oceną spośród: Biologia, Chemia, Fizyka, Geografia, Historia
3 ---
1 TM - TECHNIK PRZEMYSŁU MODY

Przedmioty punktowane: Język angielski, Język polski, Matematyka,
Jeden przedmiot z najwyższą oceną spośród: Biologia, Chemia, Fizyka, Geografia, Historia
4 ---
1 TR - TECHNIK REKLAMY

Przedmioty punktowane: Język angielski, Język polski, Matematyka,
Jeden przedmiot z najwyższą oceną spośród: Biologia, Chemia, Fizyka, Geografia, Historia
10 ---
1 TS - TECHNIK SPEDYTOR

Przedmioty punktowane: Język angielski, Język polski, Matematyka,
Jeden przedmiot z najwyższą oceną spośród: Biologia, Chemia, Fizyka, Geografia, Historia
10 ---
1 TT - TECHNIK ORGANIZACJI TURYSTYKI

Przedmioty punktowane: Język angielski, Język polski, Matematyka,
Jeden przedmiot z najwyższą oceną spośród: Biologia, Chemia, Fizyka, Geografia, Historia
8 ---
1 TŻ - TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

Przedmioty punktowane: Język angielski, Język polski, Matematyka,
Jeden przedmiot z najwyższą oceną spośród: Biologia, Chemia, Fizyka, Geografia, Historia
10 ---

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 139; Wersja: 20.165.311.2239 Harmonogram ID: 834;