Niezalogowany
zmień rozmiar:

Technikum TEB Edukacja

Adres: Królewiecka 2
09-400 Płock
pokaż na mapie
Dyrektor: MONIKA GAWŁOWSKA
Strona WWW: http://www.teb.pl
E-mail: plock@teb-edukacja.pl
Telefon: 24 364-87-50

Opis oferty:

Informacje ogólne:

NABÓR 2020/2021

TEB Edukacja sp. z o.o. prowadzi oddziały w 46 miastach w Polsce i oferuje kształcenie w szkołach policealnych, medycznych, w technikach, w liceach ogólnokształcących dla dorosłych, gimnazjum językowym, a także w formie kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych. TEB Edukacja projektując ofertę przede wszystkim bierze pod uwagę oczekiwania swoich uczniów.

TEB Edukacja sp. z o.o. należy do największej w Polsce grupy podmiotów działających w branży edukacyjnej – Grupy TEB, założonej przez TETOS SA (dawniej Towarzystwo Edukacji Bankowej SA) w 1994 roku. W jej skład wchodzi także TEB Akademia sp. z o.o., będąca założycielem Wyższych Szkół Bankowych w 9 miastach.

DLACZEGO MY?

- Nauczymy Cię praktycznie wykonywać zawód
- Solidnie przygotujemy Cię do matury i egzaminów zawodowych
- Będziesz dobrze przygotowany do podjęcia pracy
- Zajęcia praktyczne u przyszłych potencjalnych pracodawców
- Nasi nauczyciele indywidualnie i z zaangażowaniem traktują uczniów
- Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób w profesjonalnych pracowniach i salach
- Dbamy o bezpieczeństwo, przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie uczniów
- Organizujemy ciekawe wycieczki, imprezy, dodatkowe zajęcia i kursy
- Liczba osób w klasie 20-24

Oferta:
TECHNIK WETERYNARII (TW)

Czesne 45 zł/ miesiąc.

Okres nauczania: 5 lat

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: Język angielski


Nie straszna jest Ci wizja asystowania podczas operacji czy podania zastrzyku od fretki po nosorożca? W takim razie Technik weterynarii jest zawodem dla Ciebie! Fachowca w tej dziedzinie zatrudnią nie tylko prywatne lecznice, ale także zakłady hodowli zwierząt, inspekcje weterynaryjne, schroniska i ogrody zoologiczne. Nasi uczniowie nabywają umiejętności udzielania pomocy medycznej zwierzętom i ich pielęgnacji pod kierownictwem lekarzy weterynarii, a praktyki odbywają się w lecznicach weterynaryjnych. Współpracujemy z lecznicą weterynaryjną "Chiron".


Nauczysz się:

* asystować weterynarzowi przy operacjach i leczeniu zwierząt, wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, higieniczne i fizykoterapeutyczne;
* pobierać próbki do badań; wykonywać inseminację;
* opiekować się zwierzętami w warunkach ambulatoryjnych i stacjonarnych;
* zakładać opatrunki, robić zastrzyki i udzielać pierwszej pomocy, podawać leki;
* prowadzić i obsługiwać ciągnik rolniczy z przyczepą.TECHNIK OPTYK (TO)

Czesne 65 zł/ miesiąc.

Okres nauczania: 5 lat

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: Język angielski


W erze uzależnienia ludzkości od ekranu, wady wzroku są nader częstym problemem. Jednocześnie rozwijane są technologie używane w leczeniu wad wzroku. Razem daje to widoki na dobrą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży! Jako optyk zobaczysz, co to znaczy mieć dobry zawód!
W branży optycznej działa wiele salonów prowadzonych przez osoby, które nie mają wykształcenia związanego z optyką. Jest to więc duża szansa dla Ciebie, jeśli chcesz zostać wykwalifikowanym optykiem! Współpracujemy z salonem optycznym "Fielmann".

Nauczysz się:

* wykonywać pomiary wad oraz przeprowadzać komputerowe badanie wzroku;
* dobierać szkła okularowe lub soczewki kontaktowe, korygujące wady wzroku (dalekowzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm, zez ukryty i inne);
* dobierać oprawy okularowe na podstawie dokonanych pomiarów;
* wykonywać, naprawiać i konserwować okulary zgodnie z potrzebami klientów;
* obsługiwać urządzenia do badania wzroku.


TECHNIK INFORMATYK - technologie chmurowe Microsoft - (TI)

Czesne 45 zł/ miesiąc.

Okres nauczania: 5 lat

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: Język angielski


Świat online, aplikacji i informatyki to Twoje miejsce na Ziemi? U nas otrzymasz nowoczesne kształcenie dzięki wsparciu Microsoft. Będziesz miał możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów MOS i MTA. Otrzymasz pełny pakiet MS Office 365, a także dodatkowe godziny w programie na zajęcia z wykorzystaniem usług Office 365.


Nauczysz się:

* użytkować urządzenia peryferyjne komputera osobistego, naprawiać komputery osobiste;
* projektować i uruchamiać lokalne sieci komputerowe, konfigurować lokalne urządzenia sieciowe, administrować sieciowym systemem operacyjnym;
* programować aplikacje desktopowe, internetowe oraz mobilne, projektować, tworzyć i uruchamiać strony WWW i administrować nimi poprzez CMS;
* projektować i tworzyć bazy danych i nimi administrować.


TECHNIK INFORMATYK I E-SPORT - klasa patronacka MSI - (TIE)

Czesne 75 zł/miesiąc.

Okres nauczania: 5 lat

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: Język angielski


Nie możesz oderwać się od gier komputerowych? Grasz online, rywalizując z innymi i jesteś w tym na prawdę dobry? A może chcesz rozpocząć swoją przygodę z grami? Zdobądź umiejętności zawodowe gamera. Podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalnego trenera e-sport, opartych na wybranych grach takich jak: Counter-Strike Global Offensive czy League of Legends, ćwiczone będą m.in. taktyki w grach komputerowych.
W programie E-SPORT m. in.: stanowisko komputerowe gracza, uruchamianie i zarządzanie serwerami gier; tworzenie drużyn, taktyczna komunikacja i topografia w oparciu o gry komputerowe; techniki i taktyki w grach komputerowych; treningi grupowe i indywidualne; sposoby radzenia sobie ze stresem i krytyka; arkusz kalkulacyjny, dane i wykresy rozgrywek.
E-SPORT to przede wszystkim praca nad samym sobą, swoimi słabościami i eliminowanie ich, aby stawać się lepszym z dnia na dzień. E-SPORT to nie tylko granie w gry komputerowe, to także matematyka, analiza, dziennikarstwo czy psychologia.

Dzięki objęciu patronatem klas technika informatyka przez MSI uczniowie będą korzystać z dodatkowych szkoleń online w ramach Microsoft Virtual Academy, uzyskują dostęp do Office 365, będą mieli też możliwość zdobywania wiedzy i praktyki pod okiem trenerów MSI na specjalnych wykładach. Dla najlepszych uczniów przewidziane są dodatkowe praktyki zawodowe organizowane przez MSI.
Nauczysz się:

* wszystkiego, co wynika z podstawy programowej na kierunku Technik informatyk;
* skutecznie dobierać sprzęt i oprogramowanie gamingowe i z nich korzystać;
* zasad tworzenia drużyn, taktycznej komunikacji i topografii w oparciu o gry komputerowe;
* działań marketingowych i zarządzania projektami przy organizacji zawodów e-sportowych;
* zasad dziennikarstwa gamingowego.TECHNIK REKLAMY - grafika i media społecznościowe (TR)

Czesne 45 zł/ miesiąc.

Okres nauczania: 5 lat

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: Język angielski


Reklama dźwignią handlu, mówi przysłowie, a handel jest zjawiskiem wszechobecnym. Dlatego specjaliści od reklamy znajdą zatrudnienie w każdej branży, niezależnie od sektora działania.
Technik reklamy to kierunek dla osób kreatywnych, energicznych, komunikatywnych, otwartych na nowe doświadczenia, łatwo nawiązujących kontakty z ludźmi. Zdobędziesz u nas nie tylko poszukiwane na rynku pracy umiejętności w zakresie grafiki komputerowej, ale również reklamy w mediach społecznościowych.

Nauczysz się:

* planować i organizować kampanie reklamowe i promocyjne w mediach (w tym w mediach społecznościowych, np. Facebook, Instagram);
* tworzyć teksty, slogany reklamowe i scenariusze reklam radiowych i telewizyjnych;
* organizować sesje zdjęciowe i filmowe na potrzeby reklamowe;
* obsługiwać programy: CorelDraw, Adobe Photoshop; nadzorować procesy produkcji reklam;
* badać skuteczność reklamy.TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW  - klasa patronacka Canon (TFiM)

Czesne 65 zł/ miesiąc.

Okres nauczania: 5 lat

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: Język angielski


Idealny wybór dla osób, które lubią robić zdjęcia, przetwarzać je i kreować projekty multimedialne. Kim jest Technik fotografii i multimediów? To specjalista zajmujący się fotografowaniem, obróbką i wizualizacją obrazu. To osoba, która potrafi przenieść i utrwalić obraz z aparatu fotograficznego na kartkę papieru oraz posiada wiedzę z zakresu tworzenia projektów multimedialnych. Zawód ten łączy umiejętności techniczne z wrażliwością na estetykę. Pomimo ciągle rosnącej popularności fotografii, niewiele jest osób, które mogą pochwalić się państwowym dyplomem technika fotografii i multimediów. Dzięki współpracy z firmą Canon dodatkowo możesz wziąć udział w szkoleniach pod okiem specjalistów światowej marki i będziesz się uczyć na profesjonalnym sprzęcie tej firmy.

Nauczysz się:

*
technik wykonywania fotografii cyfrowej i analogowej, pracy w ciemni fotograficznej;
* profesjonalnie obrabiać zdjęcia i je publikować;
* organizować plan zdjęciowy, pracy z modelem;
* posługiwać się sprzętem fotograficznym i oświetleniem;
* przygotowywać materiały cyfrowe do projektów graficznych, emisji i druku;
* tworzyć i publikować projekty multimedialne;
* tajników skutecznej reklamy.
Zajęcia dodatkowe:
Umożliwiamy naszym uczniom zdobycie dodatkowych certyfikatów i kwalifikacji z informatyki i języków obcych, aby absolwent naszego technikum był konkurencyjny na rynku pracy.

Nawiązujemy kontakty z międzynarodowymi firmami z różnych dziedzin i branż i dbamy o to, aby nasi uczniowie mieli realne korzyści z podejmowanej współpracy partnerskiej.

Współpraca partnerska ma bezpośrednie przełożenie na organizację nauki w technikum, proces kształcenia, a przede wszystkim doświadczenie zawodowe naszych uczniów. Nasi partnerzy wspierają proces kształcenia nie tylko przez umożliwienie naszym uczniom zdobycia dodatkowych kwalifikacji, certyfikatów, ale także przez najlepsze materiały dydaktyczne, programy i sprzęt do zajęć.

Kończąc naukę w technikum TEB Edukacja możesz zdobyć nie tylko maturę i uzyskać dyplom technika, ale także możesz otrzymać certyfikat wystawiony przez znaną na całym świecie instytucję, będący obiektywnym poświadczeniem kwalifikacji absolwenta.
CZEKAMY NA CIEBIE W TECHNIKUM TEB EDUKACJA!

NABÓR 2020/2021!Dostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc Próg punktów
TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW (TFIM)

Przedmioty punktowane: Fizyka, Język angielski, Język polski, Matematyka
20 ---
TECHNIK INFORMATYK (TI)

Przedmioty punktowane: Informatyka, Język angielski, Język polski, Matematyka
20 ---
TECHNIK INFORMATYK I E-SPORT (TIE)

Przedmioty punktowane: Informatyka, Język angielski, Język polski, Matematyka
20 ---
TECHNIK OPTYK (TO)

Przedmioty punktowane: Fizyka, Język angielski, Język polski, Matematyka
20 ---
TECHNIK REKLAMY (TOR)

Przedmioty punktowane: Geografia, Język angielski, Język polski, Matematyka
20 ---
TECHNIK WETERYNARII (TW)

Przedmioty punktowane: Biologia, Język angielski, Język polski, Matematyka
20 ---

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 139; Wersja: 20.165.311.2239 Harmonogram ID: 834;